O nás

No začalo to docela nevinně,návštěvou jedné chovatelky(čerstvě přestěhované z Prahy)...Ani nevím jak už jsme se potkaly,ale u ní doma mě velice zaujal pejsek tipu,,voříšek,,s nádherýma kouzelnýma očima a skvělou neuštěkanou povahou.Věděla jsem,že jde o Cairn terriéra,ale nikdy jsem mu nevěnovala nijakou pozornost a hlavně jsem ho ,,na živo,, ještě nezažila....Jenže ten malý skřítek se mi děsně zalíbil a to hlavně proto,že jsem viděla jak si hraje z dětmi.A když jsem odcházela z návštěvy,byla jsem rozhodnuta,že si ho pořídím také.Jaké bylo moje překvapení,když mi při příští návštěvě do ucha zazněla otázka,,A nechtěla by jsi jedno štěňátko?,,No nezaváhala jsem ani na chvilku a domů jsem si odnášela už odrostlejší štěně,které se okamžitě přizpůsobilo naší rodině...a tak se fenka Anna z Vily Vilekuly stala  členkou naší domácnosti,kamarádkou a vychovatelkou malému synovi a  také zakladatelkou celé smečky Kerníků,které máme do  dnes...Anička však už bohužel není  mezi námi...

A jak jsme se dostali k Entíkům?

Chtěla jsem si tohoto krasavce pořídit již před rokem 2000,ale nakonec jsem se rozhodla až po odchodu naší staré feny ovčáka.Fenku Destiny máme od roku 2008,projela jsem s ní plno výstav i svod a bonitaci a uchovnění proběhlo taktéž hladce.Získali jsme mnoho titulů,ale hlavní je že se má fenka u nás dobře a je zdravá.

 

Historie projektu

V této části můžete popsat historii Vašeho projektu a co Vás vedlo k nápadu jej realizovat. Je vhodné se také zmínit o důležitých milnících a poděkovat lidem, kteří se na projektu účastnili.

Naši uživatelé

Zde je vhodné popsat, kdo jsou Vaši cíloví uživatelé a proč je právě tento projekt pro ně důležitý. Důležité je Vaše návštěvníky také motivovat, aby se na tyto stránky pravidelně vraceli.